Watoobi למנטורים ויועצי קריירה

אם אתם אוהבים לעזור לאחרים ולספר על המקצוע שלכם בכל הזדמנות,

או אם אתם יועצי קריירה בעלי ניסיון בליווי תהליכי קבלת החלטות מקצועיים - הגעתם למקום הנכון!

הצטרפו אלינו ואל מאות שכבר נרשמו ושתפו מתלבטים בידע ובניסיון המקצועי שרכשתם. זו ההזדמנות שלכם לשנות חיים של אחרים בתחום המומחיות שלכם ובזמנים ובתדירות שמתאימים לכם!

 

למה כדאי לכם להצטרף אלינו?

כדי לגייס לקוחות חדשים ו/או עובדים פוטנציאליים

כדי לקדם את התדמית שלכם, של העסק או של הארגון שאתם חברים בו

כדי לפתח

יכולות ומיומנויות חדשות

כדי להשפיע

על חיים של אחרים,

תמיד ובמיוחד כעת

איך זה עובד?

3

מקבלים פניות ממתלבטים, נפגשים ומשנים חיים :)

2

ממתינים לתשובה מהצוות של Watoobi

1

ממלאים פרטים אישיים ומקצועיים

 
 

השירותים שלנו

לאור המצב הפגישות יתקיימו בפורמט וידאו

תוכלו להציע דרכנו את השירותים שלהלן.

פגישות מקצועיות יינתנו בכל תחום שהוא (הוראה, אדריכלות וכו').

פגישות ייעוץ קריירה יינתנו על-ידי יועץ קריירה, מאמן קריירה או פסיכולוג תעסוקתי בלבד.

מנטורינג מקצועי

ייעוץ קריירה

פגישת 1 על 1

60 דקות

פגישת עומק מקצועית שבה המתלבט ייחשף להכשרה הנדרשת ולאפשרויות התעסוקה בתחום

פגישת ייעוץ כללית

60 דקות

פגישה כללית עם יועץ קריירה שתסייע למתלבט לדייק את הפרופיל המקצועי ואת תחומי העניין שלו

שאלות נפוצות למנטורים ויועצי קריירה

מה עושים פה?


Watoobi הוא יועץ קריירה וירטואלי שמחבר בין מתלבטים בנושאי קריירה לבין יועצי קריירה ומנטורים מתחומים שונים, ששמחים לשתף את הידע וניסיון החיים שצברו.
למה בניתם את Watoobi?


השאלה "מה אני רוצה לעשות כשאגדל?" היא אחת השאלות המרכזיות שאנחנו שואלים את עצמנו לאורך החיים. עולם התעסוקה משתנה וכמעט כולנו מבולבלים מרוב אופציות. אנחנו רוצים להגשים את עצמנו, אבל לא בטוחים מה אנחנו אוהבים לעשות, או איך לגלות מה אנחנו אוהבים לעשות.

Watoobi נבנתה כדי להציע הכוונה תעסוקתית אחרת. הכוונה תעסוקתית שמחוברת לשוק התעסוקה ולמגמות שנצפות בו, מעודדת שיתוף ידע ומאפשרת למתלבטים לצאת ולחקור מה באמת מניע אותם בדרך יעילה וחווייתית. הכוונה תעסוקתית חדשה.
מה נדרש ממני כמנטור/ית ו/או כיועצ/ת קריירה?


אם את/ה עונה על הקריטריונים הבאים, נשמח שתגיש/י מועמדותך להצטרף אלינו כמנטור/ית מקצועי/ת: 1. גילך הוא 18 ומעלה. 2. את/ה אוהב/ת את תחום העיסוק שלך. 3. את/ה בעל/ת 3 שנות ניסיון תעסוקתי בתחום.
4. את/ה מוכנ/ה להקדיש לפחות שעתיים בחודש למתלבטים. 5. את/ה בעל/ת חשבון פייסבוק, יודע/ת להשתמש בפייסבוק מסנג'ר (לצורך תיאום הפגישות) ויכול/ה לקיים פגישות וירטואליות בזום.
אם בנוסף לקריטריונים הנ"ל, את/ה עוסק/ת בייעוץ קריירה, אימון קריירה ו/או פסיכולוגיה תעסוקתית באופן פעיל במשך 3 שנים לפחות - נשמח שתגיש/י מועמדותך להצטרף אלינו גם כיועצ/ת קריירה (אין צורך במילוי טופס נפרד).
מהם סוגי השירותים הקיימים?


השירותים שנתמכים כיום ב-Watoobi הינם:
פגישת 1 על 1 (60 דקות);
ייעוץ קריירה (60 דקות) - ע"י יועצי קריירה, מאמני קריירה ופסיכולוגים תעסוקתיים בלבד.
כחלק מהליך ההרשמה שלך, תוכל/י להגדיר אילו מבין השירותים את/ה מציע/ה ובאיזו תדירות. אנחנו תמיד שמחים לשמוע על סוגי שירותים חדשים שתשמח/י להציע לקהילת המתלבטים שלנו :)
נשמע טוב, איך מתחילים?


ממלאים את טופס ההרשמה, ממתינים לאישור הבקשה מהצוות שלנו ו... יוצאים לדרך!
באיזה אופן מתבצע החיבור למתלבט/ת?


הזמן שלך יקר! לכן את/ה תכתיב/י את הימים, השעות והתדירות אותם תקדיש/י למתלבטים. Watoobi עובד קשה כדי למצוא את המתלבטים המתאימים ביותר עבורך.
ברגע שיימצא מתלבט פוטנציאלי, תקבל/י על כך הודעה במסנג'ר ותתבקש/י להציע מועדים אפשריים לפגישה.
מה צריך להיות הסטטוס התעסוקתי שלי כדי שאוכל להיות מנטור/ית ו/או יועצ/ת קריירה?


כל אדם בן 18 ומעלה - סטודנט, שכיר, עצמאי, בעל עסק ו/או פנסיונר - בעל ההכשרה והניסיון המתאימים - יכול להגיש מועמדותו להצטרף כמנטור מקצועי או כיועץ קריירה ל-Watoobi.
האם ניתן להירשם גם כחברה/ארגון?


בוודאי! Watoobi עובדת גם עם חברות וארגונים. אם את/ה חבר/ה בארגון כלשהו שרוצה להצטרף למאגר הארגונים החונכים שלנו, כתב/י לנו ב-info@watoobi.com וניצור איתך קשר בהקדם!
האם אני חייב/ת להשתמש במסנג'ר כדי לשוחח עם Watoobi?


Watoobi עובד בשלב זה על גבי המסנג'ר של פייסבוק בלבד, בין היתר כדי לעודד מענה מהיר של כל הצדדים. בעתיד נאפשר לשוחח עם Watoobi גם על גבי פלטפורמות נוספות. בנוסף, כדי שנוכל לשמור על פרטיותך ולהגן על המידע שלך בצורה הטובה ביותר - בעת מילוי טופס ההצטרפות נדרשת הרשמה באמצעות פייסבוק. חשוב לציין שהמידע היחיד שנקבל בעת הצטרפותך לשיחה עם Watoobi הוא המידע הציבורי של פרופיל הפייסבוק שלך. בנוסף, לעולם לא נפרסם שום דבר בפרופיל הפייסבוק שלך בשמך.
מה אמור לקרות בפגישות?


לכל סוג פגישה יש אופי שונה. פגישת ייעוץ קריירה תכלול מגוון כלים שיסייעו למתלבט להכיר את הפרופיל המקצועי שלו טוב יותר, להתכונן לראיון עבודה ו/או לשפץ את קורות החיים שלו. פגישות עם מנטור מקצועי יכללו סקירה מקיפה של התחום וההתמחויות השונות בו (הכשרה, אפשרויות תעסוקה כשכיר, אפשרויות תעסוקה כעצמאי), הצצה מוחשית לחיי היומיום המקצועיים של המנטור (מעבר על תוצרים, הסבר על אופיו של יום עבודה סטנדרטי) וטיפים איך ניתן להתנסות בתחום באופן עצמאי ומיידי. עם אישור מועמדותך יישלחו לך הנחיות וחומרי הדרכה נוספים, שיסייעו לך להעניק את המקסימום בפגישות שלך.
מה ההבדל בין ייעוץ קריירה לבין פגישות עם מנטורים מקצועיים?


פגישות עם מנטורים מקצועיים ניתנות על-ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים - עורכי-דין, מתכנתים, עובדים סוציאליים וכו', אשר מכירים את תחום ההתמחות שלהם בצורה הטובה ביותר. ייעוץ קריירה ניתן ע"י יועצי קריירה, מאמני קריירה ופסיכולוגים תעסוקתיים בלבד, אשר הוכשרו במיוחד ללוות תהליכי קבלת החלטות מקצועיות. אנחנו מאפשרים למתלבטים להיפגש לייעוץ קריירה, למנטורינג מקצועי או לשלב בין שניהם עפ"י הצורך.
האם אתם פעילים בימי הקורונה ובאיזו מתכונת?


בוודאי, כל הפגישות יתקיימו בפורמט וידאו. מאחלים לכולנו בריאות וימים יפים יותר במהרה!
האם אקבל תשלום עבור הייעוץ שאתן?


הייעוץ נעשה בהתנדבות. הוא יאפשר לכם להשפיע על חיים של אנשים, לפתח מיומנויות חדשות ולקדם את המותג האישי שלכם. נדרשת השקעה מינימלית של כשעה-שעתיים בחודש (בזום ומתי שנוח) לטובת הפגישות עם המתלבטים. אם אתם שותפים לחזון שלנו ורוצים להירתם לטובת יצירת עולם תעסוקתי טוב יותר כאן בישראל, נשמח שתצטרפו אלינו!